Open Show 2006


Petit brabançon

ROP-pentu, BIS-2 -pentu
Nineth Iiris-Lilja, om. Raila Viljamaa, Mertie

PU1, VSP
Kans & Fin & Est & Ltu Mva, LV-EstV-BaltV-03 Huvikummun Wild And Red, om. Tuula & Jorma Seurujärvi, Tampere

PU2
Leo Belgicus Viva Volta, om. Hannele Åfelt & Riitta Hakala, Lohja

PU3
JV-05, BaltJV-06 Maffioso Corsairey Casch, om. Eija Koskelin, Nurmijärvi

PU4
Blue Bay's Etranger De Ma Vie, om. Laura Haukka, Laukaa

PN1, ROP, BIS-2
JV-05, V-05 Hassunassun Heinähattu, om. Hannele Åfelt, Lohja

PN2, ROP-vet, BIS-2 -vet
Kans & Fin & Prt & Est Mva, V-00, MV-01, EstV-02 Nineth Tanita, om. Riitta Hakala, Tottijärvi 

Griffon belge

VSP-pentu
Blackdiamant, om. Eilat Har-Hermon-Qvintus, Hamina

ROP-pentu, BIS-3 -pentu
Pikkanan Tan Zirconia, om. Arja Mäkkeli, Vojakkala

PU1, ROP, BIS-1
Kans & Fin & Est & Prt & Esp & Lv Mva, EuJV-PlJV-PsznJSg-JV-V-00, EstV-MV-PMV-V-SV-01, V-PMV-03, EuV-SV-V-PMV-05 Barnfall Black Flash, om. Eija Koskelin, Nurmijärvi

PU2
EuJV-06 Mustan Ruhtinattaren Billy Boy, om. Nina Sallinen, Lappeenranta

PU3
Fin Mva Pacey Once Upon A Time, om. Taika Mäkelä, Helsinki

PN1 VSP
Fin Mva, EuJV-04 Huvikummun Schwarz Juxjux, om. Hannele Åfelt, Lohja

PN2
EuJV-06 Pacey Piece Of Gold, om. Katja Cario, Helsinki

PN3
Fin & S & Est Mva, BaltV-EV-06 Pikkanan Rokki Ruusu, om. Arja Mäkkeli, VojakkalaGriffon bruxellois

ROP-pentu, BIS-1 -Pentu
Huvikummun Red Dreams, om. Eija Koskelin, Nurmijärvi

PU1, ROP, BIS-3
Kans & Fin & Est Mva, JV-PMJV-03, EstV-V-04 Huvikummun Remarkable Red, om. Eija Koskelin, Nurmijärvi

PU2
Fin Mva Huvikummun Heros' Simo Sanoo, om. Tuula Majuri, Hämeenlinna

PN1, VSP
Fin & S & Est Mva, JV-02, V-03-04, BaltV-06 Huvikummun Red Elegance, om. Eija Koskelin, Nurmijärvi

PN2
Hassunassun Huh'Mari, om. Marja Kärkkäinen, Hyvinkää

PN3
Nöpönenän Rumba, om. Eeva-Liisa Peltonen, Helsinki

PN4, ROP-vet, BIS-1 -vet
Kans & Nl & Dk & Fin Mva Beannachtaí Exclusive Erin, om. Jarmo Hilpinen & Marko Salmela, LaukaaBIS -lemmikki

Griffon bruxellois: Huvikummun Heros' Turva, om. Jorma & Tuula Seurujärvi, TampereParas pää

Griffon bruxellois: Hassunassun Huh'Mari, om. Marja Kärkkäinen, HyvinkääParas häntä

Petit brabançon: Blue Bay's Etranger De Ma Vie, om. Laura Haukka, Laukaa

Petit brabançon

ROP-pentu, BIS-2 -pentu
Nineth Iiris-Lilja, om. Raila Viljamaa

Griffon belge

VSP-pentu
Blackdiamant, om. Eilat Har-Hermon-Qvintus, Hamina

ROP-pentu, BIS-3 -pentu
Pikkanan Tan Zirconia, om. Arja Mäkkeli, Vojakkala

PU1, ROP, BIS-1
Kans & Fin & Est & Prt & Esp & Lv Mva, EuJV-PlJV-PsznJSg-JV-V-00, EstV-MV-PMV-V-SV-01, V-PMV-03, EuV-SV-V-PMV-05 Barnfall Black Flash, om. Eija Koskelin, Nurmijärvi

PU2
EuJV-06 Mustan Ruhtinattaren Billy Boy, om. Nina Sallinen, Lappeenranta

PU3
Fin Mva Pacey Once Upon A Time, om. Taika Mäkelä, Helsinki

PN1 VSP
Fin Mva, EuJV-04 Huvikummun Schwarz Juxjux, om. Hannele Åfelt, Lohja

PN2
EuJV-06 Pacey Piece Of Gold, om. Katja Cario, Helsinki

PN3
Fin & S & Est Mva, BaltV-EV-06 Pikkanan Rokki Ruusu, om. Arja Mäkkeli, VojakkalaGriffon bruxellois

ROP-pentu, BIS-1 -Pentu
Huvikummun Red Dreams, om. Eija Koskelin, Nurmijärvi

PU1, ROP, BIS-3
Kans & Fin & Est Mva, JV-PMJV-03, EstV-V-04 Huvikummun Remarkable Red, om. Eija Koskelin, Nurmijärvi

PU2
Fin Mva Huvikummun Heros' Simo Sanoo, om. Tuula Majuri, Hämeenlinna

PN1, VSP
Fin & S & Est Mva, JV-02, V-03-04, BaltV-06 Huvikummun Red Elegance, om. Eija Koskelin, Nurmijärvi

PN2
Hassunassun Huh'Mari, om. Marja Kärkkäinen, Hyvinkää

PN3
Nöpönenän Rumba, om. Eeva-Liisa Peltonen, Helsinki

PN4, ROP-vet, BIS-1 -vet
Kans & Nl & Dk & Fin Mva Beannachtaí Exclusive Erin, om. Jarmo Hilpinen & Marko Salmela, LaukaaBIS -lemmikki

Griffon bruxellois: Huvikummun Heros' Turva, om. Jorma & Tuula Seurujärvi, TampereParas pää

Griffon bruxellois: Hassunassun Huh'Mari, om. Marja Kärkkäinen, HyvinkääParas häntä

Petit brabançon: Blue Bay's Etranger De Ma Vie, om. Laura Haukka, Laukaamaa, Mertie

PU1, VSP
Kans & Fin & Est & Ltu Mva, LV-EstV-BaltV-03 Huvikummun Wild And Red, om. Tuula & Jorma Seurujärvi, Tampere

PU2
Leo Belgicus Viva Volta, om. Hannele Åfelt & Riitta Hakala, Lohja

PU3
JV-05, BaltJV-06 Maffioso Corsairey Casch, om. Eija Koskelin, Nurmijärvi

PU4
Blue Bay's Etranger De Ma Vie, om. Laura Haukka, Laukaa

PN1, ROP, BIS-2
JV-05, V-05 Hassunassun Heinähattu, om. Hannele Åfelt, Lohja

PN2, ROP-vet, BIS-2 -vet
Kans & Fin & Prt & Est Mva, V-00, MV-01, EstV-02 Nineth Tanita, om. Riitta Hakala, Tottijärvi


© Suomen Griffonyhdistys r.y